Kepek Problemi İçin Mucizevi Çözüm Piroctone Olamine

Piroctone Olamine Nedir?
 
Piroctone Olamine olarak da bilinen pirition çinko, seboreik dermatit yani kepek problemine çözüm olarak geliştirilmiş, kafa derisi sedef hastalığı ve akne tedavisine yardımcı olabilecek antibakteriyel, antimikrobiyal ve antifungal özelliklere sahiptir. Bahsi geçen özellikler saçlarda ve saç diplerinde oluşan kaşıntılı şikayetlerine yol açan, saç derisini pul pul haline getirebilecek mantarları, bakterileri ve mikroorganizmaları yok edebilir.
 
Piroctone Olamine Kimler İçin Geliştirildi?
 
●  Saç Kepeklenmesi Nasıl Önlenir? 
●  Saç Kepeklenmesi Nasıl Geçer?
●  Saç Kepeklenmesine Ne İyi Gelir? 
●  Saç Kepekten Nasıl Arındırılır?


Piroctone Olamine, yukarıda ki sorular ve benzer soruların cevaplarına ihtiyaç duyan kepek problemi yaşayan bireylerin kullanımı için özel olarak geliştirildi. 
 
Piroctone Olamine'nin Faydaları Nelerdir?


●     Kepek sorunlarının çözülmesi için özel olarak geliştirilmiştir.
●     Saç derisinin pullanmasına engel olur.
●     Saç diplerinin bakteri ve mantarlardan arındırılmasına katkı sağlar.
●     Saç diplerinde oluşan kaşıntıyı oluşturan faktörleri ortadan kaldırmada etkilidir. 
●     Saç ve saç diplerinin arındırılarak temizlenmesine destek olur.


Kepeklerden Kurtulmanın En Kolay Yolu;
 
dp Daily Perfection ’ın sizler için özel olarak geliştirdiği Bio Barrier Pro Serisi’nin Kepek Önleyici özelliklere sahip Sülfatsız olarak hazırlanmış Piroctone Olamine içeren özel formüllü şampuanını kullanarak saçlarınızda oluşan ve gelecekte oluşabilecek olan kepek problemlerinin önüne geçebilirsiniz. 
 
dp Daily Perfection Bio Barrier Serisi saçınızda ve saç derinizde oluşturduğu bariyer etkisi sayesinde saçlarınızı dış etkilerden korur ve oluşturduğu bariyer etkisi ile saçlarınızın nem dengesini koruyarak saç derinizin beslenmesine ve kepek problemlerinin giderilmesine katkı sağlar.